Kapi Hospital: Wielkanoc w Katarowicach - Sauna, koszyk wielkanocny i mnóstwo jaj!

03.04.2012 o godzinie 09:43 w Newsy

Wielkanoc się zbliża, tak więc też lekarze z gry na przeglądarkę Kapi Hospital mogą spodziewać się świąt we własnym szpitalu! Według wydawcy Upjers jeszcze do 15 kwietnia w grze będziecie zgarniać cenne jajka wielkanocne, które możecie wymienić na saunę i koszyk wielkanocny.

Sauna w Kapi Hospital? Cóż, nawet lekarze potrzebują małej przerwy i relaksu. Jednak sauna w grze na przeglądarkę Kapi Hospital służy wam jako gabinet, poza tym nie ma czasu na długą przerwę we własnym szpitalu.

Aby dostać saunę, musicie ciężko na nią zapracować. Wielkanocne zające kicające po parkingu w całych Katarowicach właśnie pogubiły jajka. A to właśnie wasza szansa: zbierajcie szybko wielkanocne jajka, do 15 kwietnia jeszcze macie na to czas! Jeśli uzbieracie dosyć pisanek, możecie je wymienić na saunę lub koszyk wielkanocny w grze Kapi Hospital.

Ponadto wydawca Upjers (My Free Zoo, Wolni Farmerzy) przygotował mały prezent dla was. Więc warto zajrzeć do panienki z okienka, ponieważ u niej znajdziecie nowego pluszaka.