Kapi Hospital: Impreza z okazji pierwszych urodzin - Prezenty dla wszystkich graczy!

31.05.2011 o godzinie 10:52 w Newsy

Dzisiaj gra Kapi Hospital obchodzi pierwsze urodziny. Wydawca Upjers planuje z okazji urodzin wielką niespodziankę: Każdy gracz otrzyma świetne wirtualne prezenty i dodatkowo znajdzie w grze nowe choroby!

Dokładnie rok temu wystartowała niemiecka wersja gry przeglądarkowej Kapi Hospital. Z tej okazji odbędzie się dzisiaj impreza urodzinowa, również w polskiej wersji gry. Jeżeli jeszcze dzisiaj zalogujecie się do gry, to czeka na was urodzinowy prezent.

Dodatkowo dostaniecie aż do tej niedzieli 60 procent więcej punktów za wyleczenie pacjentów lub za wykonanie zleceń. Do 12 czerwca możecie również wybrać się na poszukiwanie skarbów w regałach z księgami.

Dodatkowo wydawca Upjers (Wolni Farmerzy, Zielone Imperium) zapowiedział osiem nowych superchorób! Tak więc nastawcie się już teraz na pacjentów z chorobami Syndrom Emo lub Hippiefilia. Od teraz musicie zmierzyć się w grze aż z 122 chorobami.

W grze Kapi Hospital wcielacie się w rolę dyrektora i właściciela szpitala. Za pomocą różnych lekarstw leczycie pacjentów cierpiących na niezwykłe choroby. W waszym własnym szpitalu budujecie nowe gabinety zabiegowe i dbacie jak najlepiej o waszych pacjentów.

Źródło: Oficjalna strona gry