Kapi Hospital: Kto zgarnie Bakcylusa Maksimusa?

20.02.2012 o godzinie 10:15 w Newsy

Zwariowani medycy najbardziej świrniętego wirtualnego szpitala już niebawem będą mogli kroczyć po czerwonym dywanie niczym gwiazdy Hollywood. W Złamkowie i Katarowicach odbędzie się bowiem uroczyste wręczenie odznaczenia Bakcylusa Maksimusa, poprzedzone oczywiście waszym głosowaniem.

Wydarzeniem roku w przeglądarkowej symulacji Kapi Hospital będzie przyznanie zacnej nagrody Bakcylusa Maksimusa. Już dziś rozpocznie się głosowanie, które wyłoni najbardziej prominentną personę Złamkowa i Katarowic. Rozwinięty czerwony dywan i aż pięć kategorii, w których możecie oddawać wasze cenne głosy to nie lada gratka dla lekarzy Kapi Hospital. Upjers (Wolni Farmerzy, FreeDraco) umożliwi wam również zbieranie części złotej statuetki Bakcylusa Maksimusa, która zostanie umieszczona w centralnym punkcie placu w Katarowicach.

Powalająca na kolana statuetka Bakcylusa Maksimusa nie tylko będzie olśniewała was swoim blaskiem, ale także będzie dla was niepowtarzalną okazją na zgarnięcie codziennych wypasionych punktów w grze na przeglądarkę Kapi Hospital. Wszyscy lekko świrnięci lekarze będą więc mogli partycypować w zbieraniu części statuy, która następnie będzie obdarzała was swoimi łaskami w postaci punktów. Nie przegapcie tej okazji i zacznijcie już od dzisiaj oddawać głosy na waszych ulubieńców. Zaszczytne miano Bakcylusa Maksimusa jak i złota statuetka zostaną przyznane zwycięzcy już w przyszłym tygodniu.