Kapi Hospital: Coraz bliżej święta - Zbierajcie dziecięce uśmiechy!

28.11.2011 o godzinie 12:55 w Newsy

W przeglądarkowej symulacji Kapi Hospital świąteczne przygotowania idą pełną parą. Chyba nawet w siedzibie Świętego Mikołaja nie ma takiej akcji, bowiem już teraz w Kapi Hospital zbieracie dziecięce uśmiechy i wymieniacie je na prezenty niespodzianki. No i pomagacie rozwozić prezenty do dzieci.

Z racji, że święta Bożego Narodzenia już tuż tuż, a świąteczny hymn Last Christmas słychać zza każdego rogu, również w Kapi Hospital nie próżnujecie w bożonarodzeniowych przygotowaniach. Upjers (My Free Zoo, Free Aqua Zoo) dał właśnie zielone światło dla świątecznej akcji zbierania dziecięcych uśmiechów. W przeglądarkowej grze symulacyjnej Kapi Hospital już od wczoraj zbieracie dziecięce uśmiechy u boku Mikokudłacza. Będziecie mogli mu również pomóc rozwozić prezenty i powrzucać je do kominów wszystkich dzieciaków, które wyczekują zamówionych prezentów od Świętego Mikołaja.

Rozwożenie prezentów potrwa w przeglądarkowej grze Kapi Hospital do Wigilii, czyli do 24 grudnia. Wszystkie uzbierane uśmiechy dziecięce będziecie mogli wymieniać w grze Kapi Hospital na prezenty niespodzianki jeszcze do 16 stycznia. A więc zabierajcie się czem prędzej za zbieranie dziecięcych uśmiechów, które będą dla was przepustką do świątecznych prezentów niespodzianek. Nie zapomnijcie jednak po drodze pomóc Mikokudłaczowi przy rozwożeniu przentów, przecież miliony dzieciaków czekają na świąteczne podarki, a Mikokudłacz się nie rozdwoi.