Kapi Hospital: Międzynarodowy Dzień Pirata - Pirackie prezenty dla doktorów!

19.09.2011 o godzinie 11:55 w Newsy

Arrr! Dobre nowiny dla wszystkich fanów piratów: Każdy lekarz gry Kapi Hospital świętuje dziś Międzynarodowy Dzień Pirata. Również wydawca Upjers cieszy się z okazji dzisiejszego dnia i rozdaje świetne pirackie prezenty. A więc możecie się cieszyć na Profesorka Kudłatemyśli w nowym przebraniu!

W dniu dzisiejszym piraci podbijają Katarowice! Nawet Profesorek Kudłatemyśli świętuje Międzynarodowy Dzień Pirata i przyjdzie dziś na wizytę w odświętnym pirackim przebraniu.

Niemiecka kuźnia gier przeglądarkowych Upjers (Free Aqua Zoo, Wolni Farmerzy) podaruje dzisiaj każdemu graczowi darmowego Profesorka Kudłatemyśli w niesamowitym pirackim przebraniu. Aby zgarnąć prezent, musicie się dziś zalogować do gry i zajrzeć do zdrapki.

Poza tym wydawca Upjers przygotował dla was kolejną niespodziankę: jeszcze do niedzieli, 25 września, kierowca autobusu przewiezie was za darmo do Złamkowa. Tak więc w tym tygodniu nie musicie inwestować waszego majątku w bilety autobusowe.