Kapi Hospital: Intensywne Łysienie i Skrzypiące kolana – Nowe choroby i gabinety

03.06.2014 o godzinie 10:46 napisane przez Marta Ejsmont w NewsyGry na przeglądarkęGry symulacyjne

Uwaga, w poczekalni czekają pacjenci z zakręconymi paznokciami i w klapkach na oczach! Wraz z wczorajszą aktualizacją deweloperzy przeglądarkowego tytułu wprowadzili aż 17 nowych chorób do Kapi Hospital. Do tych między innymi należą takie lekkie dolegliwości jak Intensywny Ucisk na stawy, Intensywna Milcząca swędząca halucynacja, Intensywne Robaki lub Intensywny Exodus małżowin usznych. Jeżeli chcecie stawić czoła świeżym przypadkom i chorobom, powinniście również skorzystać z dwóch nowych gabinetów terapii, a mianowicie z intensywnej ortopedii i medycyny tropikalnej.

Do miłej odmiany w codzienności pracowitych lekarzy dodano ponadto cztery tory minigolfa, na jednym z nich nawet zapoznacie się z uprzejmym krokodylem.
Pomieszczenie golfowe pojawiło się już w marcu tego roku w Kapi Hospital, gdzie gracze od poziomu 20 otrzymują dostęp do nowej strefy, dzięki której zgarniają nie tylko punkty minigolfa ale też odblokowują dodatkowych specjalistów.