Kapi Hospital: Ruszyło Archiwum Badań! + Więcej miejsca dla nowych badań medycznych

30.08.2011 o godzinie 11:10 w Newsy

Wszyscy lekarze w grze przeglądarkowej Kapi Hospital już zacierają ręce z radości, bowiem od wczoraj ruszyło Archiwum Badań. W Instytucie Badawczym możecie więc archiwizować swoje wyczyny lekarskie, dzięki czemu uzyskacie więcej miejsca dla nowych badań!

W Kapi Hospital ostatnio sporo się dzieje. Niedawno informowaliśmy was o Medycznych Cudach Świata, a już Upjers serwuje wam kolejną niespodziankę w postaci Archiwum Badań. Od teraz będziecie więc mogli zarchiwizować wasze dotychczasowe medyczne dokonania, stwarzając miejsce dla świeżych badań, nie tracąc przy tym osiągniętego poziomu waszej wiedzy.

Upjers (Free Aqua Zoo, Zielone Imperium), wydawca browserowej gry Kapi Hospital właśnie otworzył podwoje dla Archiwum Badań w Instytucie Badawczym w Złamkowie. Wszystkie zakończone badania będziecie więc mogli tam zarchiwizować. Następnie będziecie mieć móstwo wolnego miejsca na kolejne badania, nie będzie więc już konieczne, żebyście się ograniczali w podejmowaniu się kolejnych wyzwań lekarskich.

Zajrzyjcie więc do zwariowanej gry przeglądarkowej Kapi Hospital i otwórzcie wasze Archiwum Badań. Dzięki niemu zarchiwizujecie swoje zamknięte badania, udostępniając miejsce dla kolejnych lekarskich wyczynów!