Kapi Hospital: Minigolf i intensywna terapia

26.03.2014 o godzinie 14:57 napisane przez Marta Ejsmont w NewsyGry na przeglądarkęGry symulacyjne

W dniu dzisiejszym została wgrana duża aktualizacja do darmowej gry przeglądarkowej Kapi Hospital, wraz z którą wprowadzono dodatkowe gabinety i wyzwania dla hobby-lekarzy. Według informacji przekazanych przez wydawcę Upjers (My Free Zoo, Wolni Farmerzy), w Kapi Hospital od teraz znajdziecie cztery nowe gabinety intensywnej terapii. Na dodatkowym piętrze przeznaczonym intensywnej terapii zajmujecie się leczeniem 33 nowych chorób. Na szczęście Upjers zatrudnił 4 nowych lekarzy.

Każdy gracz od poziomu 20 może odblokować nie tylko dodatkowe piętro na intensywną terapię, ale i też nowe pomieszczenia minigolfowe. Od czasu do czasu na tym piętrze zbierają się utalentowani lekarze, zbierające punkty minigolfa. Każdego lekarza, który zakończy grę na nowym piętrze, następnie znajdziecie przy barze. Wraz z tym zaspokoicie zachcianki specjalistów i zgarniacie dodatkowe punkty minigolfa. Gdy zgromadzicie 12 takich punktów, odblokujecie dodatkowego lekarza specjalistę, potrzebnego wam na piętrze intensywnej terapii. Nowych lekarzy znajdziecie od teraz na regale z lekarstwami. Ponadto wprowadzono tak zwaną giełdę pacjentów – chcecie więc sprzedać waszych specjalistów lub kupić dodatkowych fachowców, wystarczy zerknąć na tą funkcję.
Źródło: oficjalna strona gry, doniesienie prasowe