Kapi Hospital: Medyczne Cudy Świata – Lekarze, zbierajcie mózgi!

22.08.2011 o godzinie 10:10 w Newsy

Już dziś w zwariowanej grze Kapi Hospital możecie zbadać Medyczne Cuda Świata. Wprawdzie trzeba będzie za te cuda uiścić składkę 50.000 mózgów, ale jest to przecież nie lada wyzwanie dla wszystkich Związków Lekarzy w nie do końca poważnym świecie Kapi Hospital.

Już w dniu dzisiejszym Upjers (Free Aqua Zoo, Zielone Imperium) - wydawca darmowej gry przeglądarkowej Kapi Hospital rozpoczyna w grze nowy event, a mianowicie Medyczne Cudy Świata. Na wasze odkrycie czeka dziesięć takich cudów, jednak takie zadanie wymaga prawcy grupowej w waszych Związkach lekarskich. Pierwszy z cudów nazywa się 'Uniwersytet Mądrości'. Za jego zbadanie otrzymacie aż 5 procent więcej punktów na wszystko! A więc nie ma na co czekać, do dzieła!

Każdy z dziesięciu Medycznych Cudów Świata wymaga jednak składki z 50.000 mózgów. Związki Lekarskie będą musiały więc zabrać się do roboty i pieczołowicie zbierać mózgi. Mózgi składowane bedą w składkomobilu, a za 50.000 takowych będzie można podjąć się kolejnego Medycznego Cudu Świata.

Aż dziesięć poziomów Medycznych Cudów Świata - eventu w grze browserowej Kapi Hospital to nie lada wyzwanie dla wszystkich odejchanych Związków Lekarskich. Po zaliczeniu piątego poziomu każdy członek związku otrzyma bonus w postaci dodatkowego piętra w szpitalu. Jest więc o co grać. A więc już teraz zbierajcie gorliwie mózgi i odkrywajcie Medyczne Cudy Świata w Kapi Hospital.