Kapi Hospital: Szykujcie się na wielki tłok w szpitalach - Tydzień superchorób w Kapi Hospital

08.08.2011 o godzinie 11:25 w Newsy

Na każdego lekarza czeka w tym tygodniu mnóstwo pracy, ponieważ w wirtualnym świecie gry Kapi Hospital panoszą się superchoroby. Jeszcze do niedzieli musicie bez przerwy pracować, aby wyleczyć wszystkie superchoroby. W szpitalu czekają już na was pacjenci!

Wydawca Upjers (Free Aqua Zoo, Zielone Imperium) przygotował dla wszystkich wirtualnych lekarzy duże wyzwanie, które zajmie was aż do niedzieli, 14 sierpnia.

Superchoroby pojawiły się dopiero po produkcji leków przez doktora S. Raczek, a więc wydaje się, że ich jakość była raczej mizerna...

W grze przeglądarkowej Kapi Hospital musicie się więc teraz spodziewać więcej pacjentów z superchorobami. Nastawcie się już na troszeczkę więcej pracy, ponieważ superchoroby są długotrwałe. Jeszcze do niedzieli musicie udowodnić wasze medyczne umiejętności i pokazać, na co was stać.

Dopiero w ubiegłym miesiącu wydawca ogłosił niesamowitą liczbę lekarzy: według kuźni gier przeglądarkowych Upjers w Kapi Hospital pląsa już ponad trzy miliony graczy.