Kapi Hospital: Trzy miliony graczy w grze przeglądarkowej Kapi Hospital

21.07.2011 o godzinie 11:15 w Newsy

Pozornie wszyscy mieszkańcy Katarowic są ciężko chorzy, ponieważ już ponad trzy miliony wirtualnych lekarzy otworzyło własny szpital w grze Kapi Hospital. Dzień w dzień pracowici lekarze leczą dziwaczne choroby za pomocą kuriozalnych terapii.

Według kuźni gier przeglądarkowych Upjers (Free Aqua Zoo, Zielone Imperium) w grze Kapi Hospital pląsa mnóstwo wirtualnych medyków. Gracze otworzyli już ponad trzy miliony szpitali, w końcu pojawiają się codziennie nowi pacjenci.

Wydawca Upjers uruchomił bardzo niedawno nowe wersje językowe gry Kapi Hospital, między innymi też angielską wersję tej symulacji. Od czasu do czasu gracze znajdą nowe choroby i badania w grze, które mogą w dobrej wierze od razu wyleczyć.

Ostatnio wystartowały nawet mistrzostwa świata piłki nożnej w waszych szpitalach. Podczas tej atrakcji każdy wirtualny lekarz udowodnił swoje umiejętności w piłce nożnej.

Źródło: Doniesienie prasowe