Kapi Hospital: Gra w klasy i prezenty na trzecie urodziny!

28.05.2013 o godzinie 14:00 napisane przez Marta Ejsmont w NewsyGry na przeglądarkęGry symulacyjne

Wielka impreza w wirtualnych szpitalach gry Kapi Hospital: w piątek ten tytuł na przeglądarkę obchodzi swoje urodziny. Od 3 lat już gracze pracują dzień w dzień w szpitalu i leczą nadzwyczajne choroby. Warto jest zalogować się do gry 31 maja, ponieważ w zdrapce czeka was prezent urodzinowy! Ponadto w piątek nie będzie wam potrzebny bilet na autobus do Złamkowa, będziecie jeździć zupełnie za darmo.

Według kuźni gier przeglądarkowych Upjers (My Free Zoo, Wolni Farmerzy) do 11 czerwca stawiacie czoła nowym wyzwaniom w Kapi Hospital. Wydawca dla was przygotował 'ogólnoszpitalną grę w klasy'. Codziennie możecie rzucić kostką 3 razy za darmo i następnie przemieścić się z pola na pole. Przy odrobinie szczęścia zgarniecie w tej grze ciekawe prezenty, między innymi usługi Supersiostry na dzień za free lub długopisy, które następnie wymieniacie na Zarządcę.

Źródło: oficjalna strona wydawcy