Kapi Hospital: Centrum Wellness w szpitalu

12.03.2013 o godzinie 16:24 napisane przez Marta Ejsmont w NewsyGry na przeglądarkęGry symulacyjne

Czasami pobyt w szpitalu jest zbyt męczący, właśnie dlatego wraz z najnowszą aktualizacją gry zostało wprowadzone centrum wellness do Kapi Hospital. Według wydawcy Upjers (Wolni Farmerzy, Zielone Imperium) centrum wellness dostępne jest od poziomu 30. Kiedy powiększycie wasze szpitale o piętro wellness odblokujecie dodatkowe funkcje gry i gabinety oraz Centralny Urząd Medycyny, służący wam jako system zadań.

Szczególnie zadowoleni pacjenci z chęcią zerkną do waszego centrum wellness. Pamiętajcie jednak, że nie każdy pacjent uwielbia wellness. Warto więc zerknąć na kartę pacjenta, aby sprawdzić, czy znajdują się tam kamienie wellness. Pojawi się taki symbol na karcie pacjenta, możecie go następnie przenieść na nowe piętro w grze.
W centrum wellness czeka was basen, w którym może przebywać 4 pacjentów naraz. Do waszej dyspozycji jest również świątynia wellnes w Złamkowie, gdzie kupujecie potrzebne wam środki. W Centralnym Urzędzie Medycyny w darmowej grze na przeglądarkę Kapi Hospital znajdziecie wszystkie questy, a trudniejsze zadania otrzymujecie przez punkty wellness.