Kapi Hospital: Zielone ufoludki w Katarowicach

27.09.2012 o godzinie 10:24 napisane przez Marta Ejsmont w NewsyGry na przeglądarkęGry symulacyjne

W niewyjaśnionych okolicznościach zielone ufoludki wylądowały w wirtualnym świecie Kapi Hospital. Jeśli zerkniecie więc dziś do waszego szpitala, spotkacie zielonego, galaretowanego ufoludka. Klikając na niego, znajdziecie się szybko na wielkim zrujnowanych lądowaniem niezidentyfikowanego obiektu latającego polu.
Dzień w dzień lekarze mogą przeistaczać się w badaczy UFO i przeszukiwać za darmo pięć pól z ruinami, a przy odrobinie szczęścia znajdziecie cenne artefakty, dzięki którym zapewnicie sobie codziennie dodatkowe punkty. Ponadto każdy gracz od 32 poziomu może kupić Laboratorium Badawcze Area51, by wyleczyć nowe choroby ufoludków. Naturalnie w grze Kapi Hospital istoty pozaziemskie nie są do końca zdrowe, nastawcie się na leczenie chorób Yodizacja lub Spiczaste Uszy. Pozaziemska zabawa trwa jeszcze do 14 października.