Kapi Hospital: Mistrzostwa świata piłki nożnej w szpitalach!

27.06.2011 o godzinie 12:16 w Newsy

Lekarze podają sobie piłkę i strzelają do bramki. W grze Kapi Hospital każdy doktor zapomina o swoich pacjentach, ponieważ mistrzostwa świata 2011 są na topie! Codziennie, aż do 17 lipca, możecie strzelać piłką do bramki. Przy odrobinie szczęścia nazbieracie mnóstwo punktów.

Obecnie mistrzostwa świata w piłce nożnej kobiet są ośrodkiem zainteresowania, również w szpitalach gry Kapi Hospital. A więc wybierajcie się szybko na boisko! Na murawie potrenujecie wasze zdolności strzelając piłką do bramki.

Dzień w dzień zbieracie w ten sposób 'punkty mistrzostwa świata', które możecie wymienić na specjalny przedmiot. Ten item podaruje wam codzienne dodatkowe punkty. Również znajdziecie w grze Kapi Hospital szaliki kibiców. Otrzymaliście taki szalik, to uzupełnicie nim wasze albumy. Cały komplet szalików wymieniacie na cenny specjalny item punktowy.

Według wydawcy Upjers (Wolni Farmerzy, Free Aqua Zoo) autobus do Złamkowa będzie kursował zupełnie za darmo, dopóki niemiecka drużyna będzie brała udział w rozgrywkach mistrzostwa świata.

Źródło: Oficjalna strona gry