Kapi Hospital: Strzelanie karniaków w wirtualnych szpitalach

07.06.2012 o godzinie 14:22 w Newsy

Także w grze na przeglądarkę Kapi Hospital jutro rozpoczną się wirtualne Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Od jutra więc będziecie mogli spróbować swego szczęścia podczas strzelania karniaków, a Profesor Kudłatemyśli będzie stał na bramce.

Według wydawcy Upjers (Wolni Farmerzy, Zielone Imperium) musicie już od jutra pokazać, na co was stać. Podczas strzelania rzutów karnych w grze na przeglądarkę Kapi Hospital możecie zgarnąć cenne nagrody.

W grze będziecie więc zbierać punkty Mistrzostw Europy. Za każdego gola w Kapi Hospital właściciele szpitalu otrzymują punkty, które do 8 lipca wymieniacie na cenne nagrody. Ponadto przy odrobinie szczęścia w zdrapce zgarniecie 16 flag, które na pewno przydadzą wam się do waszego oficjalnego Albumu Maestro Kudłaczini 2012. Następnie będziecie mogli wymienić waszą kolekcję na puchar, który dziennie podaruje wam 1.000 dodatkowych punktów.